Ante Karlsson-Stig olja
2016-06-30
393622
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANTE KARLSSON-STIG (1885-1967): Fjällandskap med tjärn, signerad och daterad Ante Karlsson Stig -34, olja på duk, 32x49 cm