Matskedar silver
2016-06-30
393590
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATSKEDAR, 12 st, silver, varav 9 st 1800-tal resp. 3 1900-tal, modell gammal fransk, längd ca 20-21 cm, total vikt ca 650 g
Slitage, gravyrer, ägarstämplar