Knut Janson oljemålningar
Klubbat för:
800 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
KNUT JANSON (1882-1966): (2), Landskap, signerade Knut Jansson, varav en daterad 1946, olja på duk resp. pannå, 19x24 resp.15x20 cm
Kuntoraportti
393438
Päivämäärä:
2016-06-29