Snapsglas 6 st i silver
2016-06-29
393431
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SNAPSGLAS, 6 st , silver, Markströms, Uppsala 1950-tal, invändigt förgyllda, höjd ca 13 cm, totalvikt ca 377 g
Smärre slitage