Klubbat för:
1 100 SEK
2 000 SEK
FRANCISCO DE GOYA (Spanien, 1746-1828), Desastres pl. 55: Lo peor es pedir, etsning, 15,5x20 cm, senare avdrag
PROVENIENS: Påskrift daterad 1968 samt stämpel på baksidan: LIBROS - Antonio Berdegué, Madrid
LITTERATUR: Harris 175
393430
2016-06-29