Golvlampa design Flos
2016-06-29
393424
| Klubbat belopp | 9 200 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ACHILLE & PIER GIACOMO CASTIGLIONE, golvlampa, "Arco", Flos, Italien, formgiven 1962, sockel av marmor, svängd, ställbar ställning, skärm av aluminium, höjd ca 230 cm
Bruksslitage, smärre repor