Trancherbestick empirestil
2016-06-29
393380
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TRANCHERBESTICK, 3 dlr, silver / 800, dekor av akantusblad, stämplade ACC 800, längd ca 31 cm
Bruksslitage