Ljusstakar silver 1800-tal
2016-06-29
393371
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 800 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, Pehr Fredrik Palmgren, Stockholm 1862, dekor av rocailler, höjd 16 cm
Slitage, sneda, ostadiga