Skål Kina
2016-06-29
393367
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SKÅL, på fot, Kina, 1800-tal, med dekor av guldfiskar, porslin, längd ca 22 cm
Nagg