Rölakanmatta Capella
2016-06-28
393359
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
MATTA, Sverige, 1950-60-tal, mönster efter Carl Malmsten "Capella", rölakan, grafisk rutdekor i gult och orange, ca 300 x 200 cm
Visst slitage, smärre fläckar