Axel Kargel, olja
2016-06-28
393353
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
AXEL KARGEL (1896-1971), Paprikor, signerad A Kargel, olja på duk uppfodrad på pannå, 37x48 cm