Svend Aage Holm, tillskriven, takarmatur, Danmark
2016-06-27
393285
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
SVEND AAGE HOLM, tillskriven, takarmatur, Holm Sørensen & Co., Danmark 1950-tal, stomme i vitlackerad plåt och teak, direkt och indirekt ljus, höjd 49 cm
Smärre slitage