Konsolbord med stenskiva
2016-06-27
393267
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KONSOLBORD med stenskiva, 1800-talets senare del, förgylld och bronserad dekor, höjd 74, 135x34 cm
Bruksslitage