Sekretär gustaviansk stil
2016-06-27
393211
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SEKRETÄR, 1900-tal, gustaviansk stil, fanérad i flertal träslag, dekor av intarsia med bl a musicerande putto, profilerad stenskiva, höjd ca 124,5, 95x50 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Översta låda saknar nyckel, smärre ytskador