Bord gustaviansk stil
2016-06-27
393209
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BORD, 1900-tal, gustaviansk stil, bemålat, skuren dekor, höjd ca 72, 83x52 cm
Senare bemålat, ytslitage, fläckar