Ring 18 k guld
2016-06-27
393141
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
RING, 18 k guld, fasettslipad safir, 16 smådiamanter med briljant-, åttkant- och gammalslipning, ringstorlek ca 16,5 mm, vikt ca 16 g
Stenar med hack, repor och skador