Berlocker guld
2016-06-27
393139
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERLOCKER/HÄNGEN, 2 st., 14 resp. 18 k guld, höjd 3 och 5 cm, ÖRHÄNGEN, 1 par, förgyllda, fasettslipade ljusblå och vita stenar, höjd 2 cm
Stenar med hack och skador