Ljusstakar 1 par sengustaviansk stil
2016-06-26
393089
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets första hälft, sengustavianska, mässing och marmor, höjd ca 19 cm
Nagg, en med något sned pipa