Inge Pettersson oljemålning
2016-06-26
393085
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
INGE PETTERSSON (född 1944): Landskapsbild, signerad Inge Pettersson, olja på duk, ca 80 x 80 cm