Oljemålning
2016-06-26
393041
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kortspelande sällskap, otydligt signerad, ca 54x80 cm