J von Konow Stockholm Strandvägen
2016-06-26
392995
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JÜRGEN VON KONOW (1915-1959),
Strandvägen, Stockholm, signerad v. Konow, 1946, olja på pannå, 37x45 cm