Anders Hugo
2016-06-26
392992
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANDERS HUGO (född 1940), (11) Landskap, signerade och numrerade, färglitografier, 43x32 resp 32x43 cm
Oramade