Piprökande o läsande man oljemålning
2016-06-25
392950
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Piprökande och läsande man, olja på duk, ca 50 x 38 cm