Gideon Börje
2016-06-25
392937
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
GIDEON BÖRJE (1891-1965): Norrlandsmotiv, signerad G. Börje, olja på duk, ca 64x80 cm