Ivan Constantin
2016-06-25
392935
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
IVAN CONSTANTIN (född 1895-?): (2) Landskap, signerad och en daterad Constantin -1930, akvarell, ca 23x31 cm