Elis Åslund
2016-06-25
392925
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ELIS ÅSLUND (1872-1956), Norrländskt landskap, signerad Elis Åslund, olja på pannå, 20x26 cm