Harald Lindberg
2016-06-26
392922
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
HARALD LINDBERG (1904-1976): ´´Stockholmsvinter´´, signerad och daterad Harald Lindberg 1938, olja på duk, ca 50x61 cm