Harald Lindberg
2016-06-26
392920
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HARALD LINDBERG (1904-1976): Majbrasa Rumshammarsvik, signerad, olja på pannå, ca 43x54 cm