Terrin Kina
2016-06-26
392869
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TERRIN, Kina, porslin, 1700-tal, underglasyr i blått, höjd 19 cm
Spricka, lagningar