Punschmuggar silver
2016-06-26
392851
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PUNSCHMUGGAR, 6+3+2 st, silver, GFC respektive GAB, Stockholm, höjd ca 3,5-5 cm, total vikt ca 401 g
Smärre slitage, delvis med spår av invändig förgyllning