Klubbat för:
400 SEK
1 000 SEK
VINGLAS, 12 st, snarlika, 1900-talets första hälft, olivslipade med hexagonal fot, höjd ca 14 cm
Någon ej noterad obetydlig nagg kan förekomma
392845
2016-06-25