Lena Linderholm
2016-06-25
392844
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENA A LINDERHOLM (född 1947): Blomsterstilleben, signerad Lena A Linderholm, akvarell, 33x24 cm