Ikon Ryssland
2016-06-25
392803
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
IKON, Ryssland, tidigt 1900-tal, Gudsmodern med barnet, målad på träpannå, ca 32 x 27 cm
Konvex, omfattande färgbortfall och retuscher samt sprickor och krackelyrer