Jan Naliwajko, oljemålning
2016-06-28
392720
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JAN NALIWAJKO (född 1939): Porträtt i rött, signerad och daterad J Naliwajko 1967, olja på duk, 80x50 cm