Takarmatur Annell
2016-06-25
392699
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKARMATUR, "Hatti hatti", samtida, märkt Annell, vit plast, båtformad, med två justerbara upphängningsanordningar, höjd 17, längd 140 cm
Bruksslitage, smärre repor