Bord Nordiska Kompaniet
2016-06-25
392683
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NORDISKA KOMPANIET, tebord, ritat 1945, njurformat, fanerat med mahogny, skyltmärkt R45850- C181146, höjd 62, 75x45 cm
Ytslitage, hack i skivan