LJUSKRONA, 1800-tal
2016-06-28
392643
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LJUSKRONA, med prismor, 1800-tal, stomme i mässing
Skador, kompletteringar