Hjalmar Falk akvarell
Klubbat för:
1 800 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
HJALMAR FALK (1856-1938), Flicka i skogsdunge, signerad H Falk, akvarell, ca 33,5x24 cm
Kuntoraportti
392560
Päivämäärä:
2016-06-24