Pieta
2016-06-24
392484
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal) efter Fra Bartolommeo, Pietà i Palazzo Pitti, Firenze, signerad A. Malmström, akvarell, 19x25 cm