Ryamatta Ann-Mari Hoke
2016-06-29
392408
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ANN-MARI HOKE, ryamatta, signerad och daterad AMH 54/ VLH (Västmanlandsläns Hemslöjd alternativt Västerbottensläns Hemslöjd, ca 167x107 cm
Smärre fläckar