Oidentifierad konstnär Ryssland
2016-07-03
392375
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets slut), soldater ledda av präst, Ryssland, olja på duk uppklistrad på pappannå, 25 x 28 cm
Krackeleringar och mindre färgbortfall