Herman Müller akvarell
2016-06-24
392370
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HERMAN MÜLLER (1840-1919): Balettskolan i gamla Kungl Operahuset, signerad och daterad H Müller 1892, akvarell, ca 27 x 36 cm