Nils Tydén
2016-06-23
392314
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NILS TYDÉN (1889-1976): Båtar vid kaj, Stockholm, signerad à tergo, olja på pannå, ca 14x22 cm