Olle Nordberg
2016-06-23
392304
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): Barn i trädgård, signerad Olle Nordberg, olja på pannå, ca 18x15,5 cm