Philip von Schantz färglitografi
2016-06-23
392296
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998), björkved, signerad och daterad v Schantz -77, färglitografi, 57/150, bildmått ca 54 x 43 cm
Något gulnad, marginal med fläckar