Angelica Wiik färglitografi
2016-06-23
392295
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Blå porten", signerad Angelica Wiik 50/290, färglitografi med glitter, ca 60 x 44 cm
Oramad