Angelica Wiik färglitografi
2016-06-23
392294
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Vargtass", signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi, ca 58 x 32 cm
Oramad