Roland Svensson färglitografi
2016-06-23
392293
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Marsdag", motiv från Tornö, Möja, signerad Roland S, numrerad 105/360, färglitografi, 38 x 32 cm