Angelica Wiik färglitografi
2016-06-23
392291
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Nalen", signerad Angelica Wiik, 199/290, färglitografi, bladmått ca 85 x 58 cm
Oramad