Angelica Wiik färglitografi
2016-06-23
392290
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960), "Sju hjärtan", signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi med glitter, ca 57 x 35 cm
Oramad